| rumi36 a întrebat:

Salut TPU!
Deţin de 1 an un Samsung Galaxy A21s.Acum 2 luni s-a spart(ecranul este complet distrus), nu se vede nimic pe ecran însă acesta vibrează şi primesc notificări, apeluri etc.
Am fost acum 2 săptămâni la un service din piaţă şi mi s-a spus că placa video este îndoită. Omul care lucrează la service la dat mai departe la un prieten, însă nici prietenul lui nu l-a putut repara.
Credeţi că am vreo şansă să fie reparată placa video dacă mă duc la un service Samsung?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Placa NU se repară, se inlocuiește. Asta se poate rezolva ușor. Dar cu bani