| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU! Care credeti ca este cel mai bun telefon? Eu zic ca iPhone-ul

Răspuns Câştigător
| Loredana123 a răspuns:

Si eu zic la fel plus ca este rezistent si foarte performant! Daca te-ai gandit sa iti cumperi e o alegere buna cu toate ca acesta costa foarte mult. Dar in afara de iPhone mai sunt telefoane buna cum ar fi : Samsung S3, S2 plus ca sunt foarte performante si acestea si nu sunt atat de scumpe ca iPhonul sau HTC sunt foarte buna si sunt chiar mai ieftine acum depinde

13 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy!

| antimulte a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere. 4S merita toata atentia.

| anonim_4396 explică (pentru antimulte):

Iphone 5 nu iti place? Eu as vrea iphone 5s dar am primit 5...

| antimulte a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am avut ocazia sa il butonez. Vorbesc doar ce stiu eu sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum am trecut pe Samsung. Detin un s5 si un s6 edge. Bine folosesc mai mult s6 pentru ca e mai performant. O sa raman pe Samsung...

| hp8510p a răspuns:

Samsung galaxy note 3

| CVane a răspuns:

Asta este parerea ta pe care desigur nu o poate schimba cineva fortat, eu unul sunt atras mai mult de Samsung.

| Salahadin73 a răspuns:

HTC One.

Răspuns utilizator avertizat
| Mariiam a răspuns:

Samsung Galaxy S4.

| LightBox a răspuns:

Samsung Galaxy 4

| ionutzandrey a răspuns:

Samsung galaxy s cat vrei..parerea mea big grin

| Treexen a răspuns:

Parerea mea este ca Samsung face niste telefoane de calitate, mai ales cele din seria S.Depinde ce vrei de la un telefon:sa tina baterai mult, sa face poze bine, sa aive difuzor bun sau procesor bun sa nu te plictisesti cand esti pe drum catre o anumita destinatie.