| PrESeUS a întrebat:

Buna ziua TPU. Ce ati alege intre Samsung galaxy note9 si xiaomi mi9

Răspuns Câştigător
| DonGiani a răspuns:

Note 9 Samsung categoric.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Samsung

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Xiaomi

| anonimg a răspuns:

Vasuke a raspuns bine.
https://www.gsmarena.com/......mpare.php3
Samsung are imagini mai clare, culori mai frumoase; este mai calitativ, dar si mai scump cand va apare o problema.
Mi9 se incarca mai repede, este mai rapid, si este mai ieftin.

| Bogdan70001 a răspuns:

Xiaomi Mi 9 este cel mai rapid telefon din lumewinking

| Al3x998 a răspuns:

Xiaomi Mi 9.

| TheMadKing a răspuns:

Si normal ca Xiaomi mi9

| edyRO16 a răspuns:

Samsung

| Vasuke a răspuns:

Daca vrei sa te joci si sa ai cel mai puternic procesor alege Mi9, daca vrei un ecran mai bun, poze mai bune si nu te joci pe telefon in general, alege Note 9