| Alina82002 a întrebat:

Voi ce ați alege dintre Samsung Galaxy S9 plus, Samsung Galaxy note9 sau iPhone XR Red și de ce ați alege asta?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Note 9

| ℓαυяα a răspuns:

Eu as alege iPhone ul deoarece iOS ul (din punctul meu de vedere) se mișcă mai bine decât androidul.
Ai aici o serie de plusuri și minusuri ale celor doua sisteme de operare, poate te ajuta sa te decizi: https://www.google.ro/amp/s/adevarul.ro/amp/1_5b619cf4df52022f75e0a7e8

| Illuminati2016 a răspuns:

Eu as zice sa stai ca a aparut s10 si s-ar putea iefti i s9

| Alina82002 explică (pentru Illuminati2016):

Pai chiar astăzi am văzut și am zis că îmi iau s10 clar laughing

| Illuminati2016 a răspuns (pentru Alina82002):

Pe ce salariu lucri de iti permiti s10?

| FPSFan a răspuns:

Note9