| steauamagica a întrebat:

Buna ziua tpu..inca nu sunt hotarat si mai vreau sa intreb care telefon e mai bun dintre Samsung s9 plus si Samsung s10 sau intre Samsung a32 5G si Samsung s9 plus.multumesc

Răspuns Câştigător
| StefanFlorea a răspuns:

Esti ok? Are processor de 3 ori mai puternic s9

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fiecare model de Samsung are alt preț, nu este vorba ca nu esti hotarit, nu ai bani si speri sa gasesti unul bun si ieftin, vise, ai de asteptat mult si bine sau sa i ti i ei o trompetă de telefon de pe olx fara garantie si folosit cu bateria varză.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung M51 e cea mai buna alegere are bateria de 7000

| Răzvi42 a răspuns:

S21 ultra