| ANDReY000 a întrebat:

Vreau sa dau reboot la un telefon android.Am intrat in recovery mode si vreau sa selectez reboot.Intrebarea este daca fac asta telefonul se reporneste normal si nu se sterge nici-un fisier de pe el?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Se va sterge ce ai instalat tu. Pentru asta ia un programel de pe net si fa un backup: https://play.google.com/store/apps/details?id=clickfree.mobilelinkhd&hl=ro
Instaleaza-l, fa backup apoi restezi telefonul si reinstalezi programelul.