| FireEye a întrebat:

Heiiii!
Voiam sa va intreb ce telefon stiti [ touch-screen, android] care sa nu fie prea scump. si sa mearga bine[ fara intreruperi, etc] urmatoarele jocuri : Temple Run, Subway Surfers si Angry Birds.
Astept raspunsuri.

8 răspunsuri:
| RobertKilleur a răspuns:

Samsung galaxy fit.Are tatal meu si merge foarte bine cu android si cu google play.La luat depe siteul Okazii cu 400 lei si in magazine costa 600

| FireEye explică (pentru RobertKilleur):

Are o prietena de'a mea si nu are acele 3 jocuri care sunt foarte importante pentru mine. Si mi se pare cam mic.

| Ancutza12 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 mini am eu si merge foarte bine. Dar este bun si S2.

| DaRkNeSs22 a răspuns:

Poti sa iti iei un LG L# sau Samsung S 2 la abonament(telefoanele sunt mai ieftinewinking )

| FireEye explică:

As dori un telefon care sa fie la pret gen Samsung Galaxy Ace.:*

| Abraxos a răspuns:

Eu tiasi recomanda un LG L7 sau L9 sau daca nu Samsung Galaxy s1 sau s2

| eXit96 a răspuns:

Poi eu am Lg optimus L7 si merg perfect otate jocurile la abonament la Vodafone am dat 150lei cu abonament de 100lei pe luna si 600mb internet(fara internet 80lei) laliber costa 1100lei EU TI-L RECOMAND.

| Daniel_Stanica_1998 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2