| Confucius a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon si cel mai mult m-a atras Vonino ZUN XO care este in oferta eMAG la doar 600Lei si as vrea sa stiu cateva explicatii legate de el daca il detine cineva.
Am auzit ca are probleme cu scrierea/memorarea aplicatiilor sau a fisierelor pe card-ul SD, chiar si cei de la Vonino au confirmat lucrul asta din cate am auzit, este adevarat?
Cum se descurca cu multe aplicatii deschise simultan, dar in jocurile care au cerinte ridicate?
Ce parere aveti despre camera, poate sa faca ceva pe intuneric?
Blit-ul este puternic, poate fii folosit pe post de lanterna?
Mai mult m-ar interesa poblema cu card-ul SD si cum se descurca in jocurile cu cerinte mari gen: Asphalt 8.
Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Salut, uite aici o descriere frumoasa a telefonului : http://cky.ro/opinii-pro-si-vonino-zuno-xo/!

| Gabi1999 a răspuns:

Cauta un Samsung sau un Sony, astea sunt cele mai bune.