| TudorStefan a întrebat:

Cam cat tine bateria telefonului Vonino Ego QS? Am auzit ca daca fac 15-16 foze folosind blit-ul se descarca. Este adevarat? Dau funda!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

" Pro: display,functii, camera, difuzor, caliteatea ecranului, bateria care tine mult mai mult decat ma asteptam. vreo 2 zile cand l-am folosit normal si cam o zi cu toate aplicatiile pornite "
Citeste mai multe pareri aici, gasesti si-un pret bun. Si daca comanzi si nu-ti place poti sa-l returnezi:
http://bit.ly/1hUIJCQ
Citeste acolo din review-uri, prea rar gasseti un telefon sa te tina bateria pentru cateva poze, poate decat daca e stricat sau ceva.