| 22091998 a întrebat:

Eu vreau sa-mi iau televiziune de la Orange cu Wi-Fi inclus,dar am o nelamurire:care e treaba cu computerul, se poate conecta la Wi-Fi sau nu? exista vreo metoda?

DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu ai rds pe acolo? Nu de alta, dar nu prea merita sincer...

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru verificarea corecta a situatiei, te vom contacta prin mesaj privat.

Cu prietenie,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cumpara un adaptor wi-fi.Sau antena.

| Alion a răspuns:

Computerul se poate conecta la wifi dacă îi cumperi antena de wifi, sau poți sa îl legi prin cablu la router...

| Andrei1910 a răspuns:

Computerul nu se poate conecta la wifi. Doar laptopurile si telefoanele se pot conecta la wifi.