| SufletelDuulce008 a întrebat:

Bunaa,am cumparat si eu de curand un telefon android mai exact un Samsung galaxy j5 2016 si am o problema, de ex: daca vad ca cineva a distribuit o melodie sau clip ceva pe facebook si dau sa vad/ascult melodia se aude un bârâit o întrerupere de sunet ciudată! Ce pot face sa nu se mai audă asa? Fără mistouri! Merci; )

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi inapoi cu el de unde l ai luat, si fiind nou ei au obligatia in baza bonului si garantiei sa il schimbe, sau sa ti dea banii inapoi. Nu este normal ca un telefon nou si Samsung care este o marcă bună, sa faca asa ceva, e clar ca are ceva telefonul.

| SufletelDuulce008 explică:

Ok asa o sa fac multumesc frumos pentru sfat! Telefonul nu are nici o saptamana de cand l.am luat deci ar trebui să mil schimbe nu?!