| biancaelle a întrebat:

Bunaaa. Am si eu nevoie de ajutor, am un Samsung star 2 si nu stiu cum downloadez cateva teme pentru telefon deoarece am doar o singura temaa. FUNDITA :*:*

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu am avut telefon din asta si din cate stiu nu exista teme pe care poti sa le instalezi, nu te lasa sa folosesti doar pe cele care exista in telefon.

| horia2012 a răspuns:

Eu am Samsung star 2 (se mai cheama Samsung 5260).Nu exista teme pentru el, dar se pot face.
Descarca aici
Samsung Theme Designer:
http://www.softpedia.com/......gner.shtml
1.download
2.External mirror 1 si astepti.
-Dupa ce s-a descarcat il instalezi.
Cand deschizi programul ai sa vezi telefonul afisat, 5260, da-i numele temei si mai stam de vorba daca vrei.
Eu mi-am facut cateva teme si arata
foarte bine pe telefon.
Programul are 200 Mb.