| BeTy1 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon Samsung star 3 si nu stiu daca este bun de ceva ajutor!

9 răspunsuri:
| testoasa1 a răspuns:

Nu prea este bun, nu are Wi-Fi, nu are Android

| BeTy1 explică (pentru testoasa1):

Da ce zici de LG T385, este si ieftin

| rocket a răspuns (pentru testoasa1):

Imi pare rau sa te corectez, insa ar trebui sa stii ca are Wifi.

| BeTy1 explică (pentru rocket):

Rocket da este bun de ceva ca am auzit ca nu prea tine bateria

| rocket a răspuns (pentru testoasa1):

Cat despre android, la pretul asta, nu vei gasi niciun Samsung cu android. http://li.ro/a7xz La pretul asta cu android are doar acest telefon: http://li.ro/fbnf

| BeTy1 explică (pentru rocket):

Da este dual sim

| rocket a răspuns (pentru BeTy1):

La Star2, de care am eu, si care are baterie mai slaba ca si Star3, ma tine bateria cel putin 4 zile.

| rocket a răspuns (pentru BeTy1):

Si ce are? Nu te incurca, iti spun euwinking

| NextQuestion a răspuns:

Samsung star 3 nu este smartphone, nu are g3, dual sim, gps, in schimb are versiunea bluetooth 3, are 3.2 mp, wifi, are un softwere star 3..parerea mea e cam scump...mai pui 100lei si iti iei smarthphone, dar este un telefon bunwinking... uita.te pe sit emag.ro