| notefree a întrebat:

Cand apare updaitul windows phone 8.0 la 8.1

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

La vara! Acum e disponibil pentru developeri contra cost.
https://dev.windowsphone.com/en-us/develop/devpreview

| ArmywCode a răspuns (pentru K0sti):

De ce vorbesti prostii? Nu este contra cost...da este disponibil pentru developeri dar nu platesti, oricum e mai dificil sa faci update-ul acum trebuie sa faci cont de developer... trebuies asteptat un update oficial, 8.1 pana in momentul de fata din ce am inteles are probleme majore, trebuie stiut ca cine a updatat acum telefonul si-a pierdut garantia happy

| K0sti a răspuns (pentru ArmywCode):

Register as a Windows Phone Developer – $19 USD, and publish apps in the Store
Nu stii sa citesti?

| notefree explică:

Si cum trec înapoi la wp 8.0

| hominid dreak a răspuns:

Desi a trecut ceva timp de când ai pus întrebarea pot sa-ti zic ca eu am instalat pe Lumia 520
versiunea pentru dezvoltatori. si sunt multumit. Contul de dezvoltatori e gratis" nu am plătit nimic.
Poti pierde varantia dar revii foarte usor la setările din fabrica. Gasesti pe net tutoriale despre cum sa-ti
faci cont"sa-ti deblochezi telefonul si sa instalezi 8.1. E foarte simplu.

| piratuu a răspuns:

Update-ul e in stadiile BETA, si o sa apara prin iunie.