| KoJo07 a întrebat:

Cand apas pe butonul lock, imi apare sub inchidere telefon si restart, optiunea modul urgenta. Ce este acest mod?
Telefon Samsung.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Daca esti intr-o situatie mai deosebita in care ai nevoie de telefon, intri in acest mod.
Telefonul va sta in standby cat mai mult posibil. Pentru a conserva bateria, functionalitatea telefonului este limitata iar stralucirea ecranului redusa. Home screen devine negru. Poti apela un numar specificat, numarul de urgenta, poti porni lumina si alarma sonora si iti poti trimite locatia intr-un mesaj.
Ai aici un articol pe tema asta:
http://www.samsung.com/......-i-use-it/