| bumtzbumtz a întrebat:

Cand bag cablul de date de la telefonul Nokia Lumia 520 in pc imi zice ceva in telefon legat de cardul SD9cardul de memorie) ceva gen "Incercati sa introduceti cablul SD in calculatorul dvs si sa remediati problema".Treaba e ca nu stiu cum si nu stiu nici unde sa bag cardul. Vreo idee?

3 răspunsuri:
| ElGreco21600 a răspuns:

Trebuie sa ai slot de cititor SD pentru card in calcullator. Si cardul trebuie sa il pui in cititor. Dar oricum, ai un virus pe cardwinking

| bumtzbumtz explică (pentru ElGreco21600):

Si unde-i cititorul ala mai exact?

| ElGreco21600 a răspuns (pentru bumtzbumtz):

Fiecare slot are o sigla cu SD, si este aproape de porturile USB. Te anunt de acum ca, daca ai un calculator vechi, de prin 2005-2006, atunci nu ai mai mult ca sigur