| VikingBoss1995 a întrebat:

Cand credeti ca o sa se vândă În România Google pixel 3 XL?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

2 noiembrie teoretic.Un oneplus 6 nu te intereseaza? Android curat si updaturi aproape la fel de rapide ca orice google pixel + 8gb ram nu 4gb.Eu il am de 4 luni si sunt extrem de multumit de el.

| VikingBoss1995 explică (pentru ClaudiuM1997):

Imi place si oneplus.dar pixelul are cea mai bună camera.

| ClaudiuM1997 a răspuns (pentru VikingBoss1995):

True laughing.Mie nu imi pasa de camera asa mult, sa fie ok numa.

| VikingBoss1995 explică (pentru ClaudiuM1997):

Mie imi pasa de Camera ca fac poze si Videoclipuri cu camera de la telefon foarte mult laughing)

| ClaudiuM1997 a răspuns (pentru VikingBoss1995):

Amu nu zic ca oneplus 6 se compara cu pixel la poze dar am colegi de facultate care erau ceva gen "ce aparat foto ai folosit pentru pozele acelea? CEEEE? cum adica ai facut cu telefonul"laughing.

| gelu1970 a răspuns (pentru ClaudiuM1997):

Nu e Android pur.
E puțin personalizat si se numește Oxygen OS pentru versiunile internaționale și Hydrogen OS pentru versiunea ce se vinde in China.
Unii programatori inclusiv spun că e mai fluid ca Android one.

| ClaudiuM1997 a răspuns (pentru gelu1970):

M-am exprimat gresit atunci happy. Suficient de pur cat sa fie fluid ca un pixel dar cu destule imbunatatiri incat sa fie mai bun ca un Android curat big grin.

| gelu1970 a răspuns (pentru ClaudiuM1997):

E ok. Și eu cred că e mai fluid ca un Android one.
Eu am un 5T și e ok.

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De ce nu, orice e de vânzare. inclusiv Google pixel 3 XL - va fi

| VikingBoss1995 explică (pentru sierra1):

Acuma am văzut că ii la precomanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi disponibil în Europa din 2 noiembrie.
https://www.google.ro/......-pret/amp/