Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am luat un google pixel si as cam vrea sa imi fac o camera smart sau o "familie". Pentru inceput m-am gandit la Philips hue, google home mini si Nest. Ca si laptop as vrea un pixelbook sau pixel slate. Google home mini am reusit sa il iau din eMag dar mai greu cu produsele care se vand pe store.google.com pentru ca nu stiu unde sa le caut in Romania. Cateva sugestii?

3 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Deci mai exact ce vrei? O camera smart? defineste ce vrei prin camera smart, vad ca vrei ceva smart home, dar da cu virgula unde intra restul de device-uri.

| Robert150103 a răspuns (pentru kurinkita):

Smart home. Mi-ar trebui niste becuri care pot fii controlate cu google assistant, niste camere de la nest si cam atat pentru moment. As vrea un pixelbook doar ca toatea astea nu le gasesc in Romania, in afara de becurile smart. Produsele de la google le gasesc numai pe site-ul lor si nu livreaza in Romania. Ce am vrut sa intreb e daca stiti un site pe care le pot gasi in Romania

| Illuminati2016 a răspuns:

De banii aia de hue mai bine iti iei 2 neoane t5 de 28w fiecare si macar nu sunt asa plictisitoare ca acel hue