| Ignat_Lorenzo_1990 a întrebat:

Cand instalez aplicatii sau in special jocuri de pe chrome nu ma lasa! Imi pune "aplicatia nu este instalata" si pur si simplu nu pot avea aplicatii de pe hcrome! (am folosit aptoide si alte platforme, nu merge, acelasi lucru) VA ROG AJUTATI-MA!

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Folosesti cumva Android 8.1 Oreo? Eu avem problema asta pe Custom ROM-uri de Android 8.1 si stiu cum sa scapi.DAR DE CELE MAI MULTE ORI MERGE DOAR DACA PROBLEMA ESTE PE ANDROID 8.1