| Ignat_Lorenzo_1990 a întrebat:

Nu inteleg ce are! Cand incerc sa instalez ceva de pe Chrome, in special jocuri cu mod/hack nu ma lasa! Instalez de pe chrome aplicatia, apas pe ea sa o intaleze, apas pe instaleaza si apoi imi zice "Aplicatia nu este instalata" si nu merge... va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ș53fan a răspuns:

Ai putea încerca o aplicație cu care crack-uești; gen Ac Market sau și Aptoide in unele cazuri sau lucky patcher! Și tu cum cauți pe Chrome? Cum formulezi când cauți?

| Ignat_Lorenzo_1990 explică (pentru ș53fan):

O sa incerc dar chestia e ca mergea inainte sa imi dau reset la tel... mersi

| Ignat_Lorenzo_1990 explică (pentru ș53fan):

"(jocul) mod apk"

| ș53fan a răspuns (pentru Ignat_Lorenzo_1990):

Și eu mai pățeam, mi se pare că intervine ceva la descărcare și o parte din jocul pe care îl vrei rămâne cumar veni pe Chrome sau de unde îl iei nedescarcandu-se complet,! Așa am auzit și eu acum nu stiu! Oricum încearcă și ce am spus eu! Poate va merge! Dar la ce joc/jocuri?

| ș53fan a răspuns (pentru Ignat_Lorenzo_1990):

Mai pe scurt nude descarcă complet! Rămâne o parte pe site-ul de pe care îl iei!

| Ignat_Lorenzo_1990 explică (pentru ș53fan):

Pai si ce sa fac?

| ș53fan a răspuns (pentru Ignat_Lorenzo_1990):

Ammm... poate să încerci și un alt browser? Gen Firefox pentru Android? Sau o noua resetare? Chiar nu știu, la mine a mers ori după o resetare ori când am luat Firefox pentru Android! mai interesează-te, poate mai știi un alt site in genul TPU știam ceva de unul askfm...Ai putea încerca și acolo sau oriunde crezi că ai putea încerca! Altceva nu știu, in afară de aceste soluții!

7 răspunsuri:
| Vasile_Hanganu_1969 a răspuns:

Eu unul folosesc un browser mult mai bun și mai rapid decât Chrome, și anume Uc browser