| viotedy a întrebat:

Cand intru pe net-telefon-imi apare scris-Cookie.serviciul a fost dezactivat.Si apare doar scrisul fara imagini.E de la cartela sau mai degraba din telefon, dar n-am umblat la setari.

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu ai platit abonamentul.

| viotedy explică (pentru express11):

Nici nu am abonament, am 2 cartele si n-are nici o legatura, ca asa face si pe wi fi.

| express11 a răspuns (pentru viotedy):

Atunci ai cartele prepay neincarcate.

| viotedy explică (pentru express11):

Nici asta nu-i valabil.

| express11 a răspuns (pentru viotedy):

Daca nu mai ai net nu mai ai conexiune.deci-cartela.daca ai net gratis-pub merge. daca nu este tlf.

| viotedy explică (pentru express11):

N-am zis ca n-am net, doar ca apare doar partea scrisa nu si imagini, videoclipuri...

| express11 a răspuns (pentru viotedy):

Asa spune.iti trebuie drivere, programe, etc.

| viotedy explică (pentru express11):

Ce programe sa-i bag la android? Si pana acum de ce a mers?