| LiviuTPU99 a întrebat:

Cand sun pe o persoana imi da apel terminat din prima, care este problema? Are telefonul inchis sau ce are?

8 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna liviu,
Cred ca ai cam agasat persoana respective si si-a setat telefonul sa iti respinga apelul direct, sau daca nu este asta atunci poate nu are apel in asteptare I chiar vorbeste la telefon.
Sunt multe tipuri de cartel prepay care nu au apel in asteptare deci este si asta posibil. Tu stii mai bine care este relatia ta cu persoana respectiva

| LiviuTPU99 explică (pentru MeConstantine):

Nu am mai sunat-o de vreo 2-3luni dar nu mi-a dat asta, s-ar putea sa fie pe munte fiind din Brasov

| LiviuTPU99 explică (pentru MeConstantine):

da nu are cum fiindca e un numar de telefon nou, nu l-am mai sunat de pe acesta.

| motherfuckerstyle a răspuns:

1.Iti respinge apelul
2.Nu are semnal
3. Vorbeste la telefon
4.Ti-a blocat numarul permanent

| LiviuTPU99 explică (pentru motherfuckerstyle):

Cred ca n-are semnal poate e la munte, acum sun de pe alt numar

| LiviuTPU99 explică (pentru motherfuckerstyle):

Da nu are cum fiindca e un numar de telefon nou, nu l-am mai sunat de pe acesta.

| dodo1mik a răspuns:

Ori nu se afla in aria de retea, ori esti in lista de respingere. Depinde de retea si de telefon.

| mihalachebuzau a răspuns:

Este sigur in tara persoana respectiva? asta ar mai fii o problema