| Ademenitoarea a întrebat:

Care ar putea fi problema in legatura cu telefonul meu, Allview A4 You? Dau sa mi se conecteze la router si-mi scrie "Salvata, securizata cu WPA2". Dupa 30 de secunde scrie "In curs de autentificare..." si ma da pe router-ul vecinului, iar in drept cu router-ul meu scrie "Problema la autentificare". Am dat de nenumarate ori pe "Conectare" la router-ul meu, dar fara speranta. Am dat si un restart la router, degeaba! Pe computer vad ca e internet in permanenta, dar pe telefon niciodata! Chiar nu stiu ce sa mai fac! Help me, please! Ofer funda si astept raspunsuri cat se poate de rapid!

1 răspuns:
| B3B3NI a răspuns:

Iti poti rezolva problema foarte usor.Dai resetare la telefon si iti garantez ca iti va merge.Stiu deoarece si mie mi-s-a intamplat.