| FaraNumePls a întrebat:

Care credeți că e mai bun? Huawei p8 lite sau p9 lite? (Întrebarea e mai mult pentru cei care au unul dintre telefoane).

Răspuns Câştigător
| Ana14bg a răspuns:

G9,laughingChiar daca nu se afla printre variantele tale, eu am Huawei g9 si merge super

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru Ana14bg):

Arata foarte bine G9-le, insa nu l-am vazut pe la altex/eMAG pe site. De unde l-ai achizitionat (daca nu te superi)?

| Ana14bg a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Nu mă supăr, tatăl meu l-a comandat de pe eMAG.

| FaraNumePls explică (pentru Ana14bg):

Am căutat telefonul și l-am găsit pe Emag. Îmi place mult laughing mersi

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2017/2016?

| FaraNumePls explică (pentru anonim_4396):

M-am gândit la p9 lite (2016), parcă îmi place mai mult cum arată iar la specificații nu e mare diferență față de 2017. Tu ce zici?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FaraNumePls):

Eu zic că merită cel 2017... dar până la urmă orice Huawei e bun.

| Sarcopt a răspuns:

De ce nu încerci P10 lite, nu e mare diferența de preț? Baftă!

| Alin_Alin_2000_jeUB a răspuns:

Huawei p9, clar!