| ElSharawy a întrebat:

Care credeti ca e mai bun Samsung galaxy s2 plus (cumparat din magazin) sau iphone 4s(fake)?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S2 plus
Nu iti recomand sa iti alegi un produs fake ( indiferent de telefon asu firma ) pentru ca mai mult de 5-10 luni nu o sa te tina...

| LTAA a răspuns:

Orice nu este fake.

| Deliiiia a răspuns:

Samsung galaxy s2, iphone-ul fake nu face nici cat un Samsung cu java.

| Ravenborn a răspuns:

Samsung galaxy s2 plus

| patriciatimeea a răspuns:

Tot ce e fake se strica foarte repede. Alege Samsung sau daca nu, cumpara-ti un iphone 4 original second-hand.