| ashleyX a întrebat:

Care credeti voi ca sunt cele mai performante telefoane 2013? Dau funda

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Galaxy S4 este un telefon super performant cu foarte multe aplicatii utile deja incorporate in sistemul lui de operare.

De cand s-a lansat foarte multi l-au cumparat si te sfatuiesc sa arunci si tu o privire peste parerile despre acest produs lasate de ei aici: http://bit.ly/11QIccx

| ashleyX explică (pentru stroedaniel13):

Buna, si eu am Samsung galaxy S4 si sunt foarte multmuta de el.

7 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Vezi o comparatie a top 3 aici: http://timez.ro/......galaxy-s4/

| AlexElektro1987 a răspuns:

1.htc one
2.htc butterfly s
3.htc one mini
4.Samsung Galaxy s4
5.htc desire
6.Samsung galaxy s4 mini
7.Nokia lumia 925
8.Samsung galaxy mega
9.Sony Xperia Z ultra
10.Lg optimus g pro
Ti-am facut un top 10! FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat
| Marylol a răspuns:

Iphone 5, Samsung galaxy s4, Htc one

| Tz0Py a răspuns:

Samsung S4, Iphone 5 am auzit ca o sa scoata Iphone 5s, Sonny Essperia Z, HTC One Toch T10.

| Cos_Cosmyno_1998 a răspuns:

Sony xperia z ultra
Samsung galaxy s4
Samsung galaxy note 2
HTC one
Samsung galaxy s 3
FUNDA PLZ