| DiamondCat a întrebat:

Care dintre telefoanele Samsung Galaxy S2 si Nokia lumia 800 este mai bun?

3 răspunsuri:
| wj a răspuns:

Citeste aici motive pro pentru fiecare dintre ele. Desi nu sunt un mare fan Samsung si android (prefer windows mobile ca se misca mult mai repede) Samsung e mai bun, acu depinde si de tine. Citeste si poti sa ma intrebi si alte detalii daca doresti :) http://versusio.com/en/samsung-galaxy-s2-vs-nokia-lumia-800

| vladelvis a răspuns:

Samsung galaxy s2 categoric e mai bun

| thebiggesttroll a răspuns:

Sunt amandoua bune dar la soft mai bun e s2 deoarece android-ul e mai bun decat windows mobile...si s2 are hardware mai bun.