| BIPSI a întrebat:

Care e cea mai bun telefon?

5 răspunsuri:
| Florincrap a răspuns:

Nu exista un "cel mai bun telefon", exista cel mai ravnit, dorit, popular telefon. La ora actuala cel mai ravnit telefon e nou-noutul Iphone 5, inca nescos pe piata la noi.

P.S:O sugestie de telefon bun ar fi:un telefon cu Android sau Iphone. Evita Windows Phone. Asta e doar o parere.

| mihaelapestrita a răspuns:

Pai da, cel mai bun telefon e telefonul meu, dar cum e al meu..nu ti-l dau. :D
Uite iti recomand totusi sa intri aici http://snipurl.com/telefoane_bune - primul de pe lista ti-l recomand.

| iam2good2u a răspuns:

Cea mai bun telefon e ala pe care ti-l permiti

| cristi84 a răspuns (pentru Florincrap):

Si de ce nu e bun windows phone? poate si explici...
inseamna ca daca nu e bun un telefon cu windows phone atunci sa nu iti cumperi Nokia lumia 900..pe asta ti l-as fi recomandat eu dar deh, are windows phone

| tteo92 a răspuns:

Care e cea mai bun telefon? rolling on the floor)
Unde ai facut romana, la scoala de analfabeti?