| Dolores214 a întrebat:

Care e cel mai bun telefon? J5 2017 gold, sau Samsung galaxi s6?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

J5 2017

| Bondarel99 a răspuns:

Nu îți lua s6. Telefonul ala e un fail total, ma bucur ca am scăpat de el.
J5 e foarte bun.

| NLS a răspuns:

Daca vrei rezolutie mare, sa filmezi 4k si telefon usor - S6,
altfel, J5. (camera principala si secundara mai buna, suport card, etc)

Am evitat S6 la vremea aparitiei pentru ca nu avea card.
Acum e de evitat pentru ca e (si) imbatranit, si un telefon midrange il ajunge din urma.
J5 din cate stiu, face poze bestiale.

| Illuminati2016 a răspuns:

A5 2017. nici nu poti compara j5 2017 poate are baterie mai mare j5

| MihaelViorel a răspuns:

Huawei P10, HTC, Huawei Mate10, Xiaomi mi A1 etc.