| EuDeeaEu a întrebat:

Care e diferenta intre memoria interna a telefonului si cardul de memorie (acelasi lucru cu slot memorie?!) pe care il pot adauga? Ce pot pune pe unul si ce pot pune pe celalalt?

Răspuns Câştigător
| LadyDy01 a răspuns:

Memeria interna a telefonului:este memoria pe care o are telefonul
Iar cardul de memorie e micro sd pe care il pui in telefon ca sa ai memorie mai multa, iar pe ambele poti pune ce doresti.(muzica, poze)♥

2 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Şi slotul de memorie e locaşul unde bagi cardul de memorie în telefon.

| EuDeeaEu explică:

Multumesc frumos amandurora! Practic, micro sd e un + de memorie, nu?