| mafiot1 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi cumpar noul Iphone 11 Pro Max 512GB Gold da la Istyle dar am si un Iphone XS Max 512GB Gold fara nici o problema fara nici un defect tinut tipla tipla si vreau sa il dau la Trade In la Istyle pentru achizitionarea noului ​Iphone 11 Pro Max 512GB Gold si as vrea sa stiu cati bani primesc daca fac Trade In?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu merita trade in, o sa iti dea putin fata de valoarea reala. Mai bine il vinzi la liber.