| nikebarosanu a întrebat:

Care e mai bun dintre telefoanele : Samsung Galaxy Note sau Samsung Galaxy S3

Răspuns Câştigător
| r3laxX a răspuns:

Consider ca S3 este mai bun, dar, nu ai vrea sa incerci un Note 2 sau 3. care sunt net superioare la S3

| nikebarosanu explică (pentru r3laxX):

Intrebam ca am un note 1

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 I9300, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2141%2C1878%2C2069

Toate cele bune.