| dedee23 a întrebat:

Care este cel imi bun telefon dual sim? ce parere aveti de telefoanele replici, sunt bune

2 răspunsuri:
| Gyganzie a răspuns:

NU ITI LUA REPLICA! Pentru ca asa am facut si eu, nu am semnal decat 2 linii IN ORAS Desi sunt pe Vodafone... Si si alea 2 linii imi dispar, nu merge BLUTUTUL, nu citeste cardul de memorie desi are loc de card, acum eu am un telefon de care sunt mandru + ca l-am scapat de cateva ori pe jos si n-are nimic, are dual SIM Si se Numeste Allwiew S2 Guld e o firma buna si IEFTINA MAIALES PENTRU TABLETE...

| IoanaDaiana05 a răspuns:

NU iti lua replica! Mai bine iti iei de banii aia un telefon original si bun! Sunt multe telefoane dual sim bune, acum depinde si de ce altceva iti mai doresti de la telefon. Uita-te pe xphones4all, poate gasesti ceea ce cautihappy