| JusTPauL a întrebat:

Care este cel mai bun telefon dintre: iphone 4s, HTC Sensation XE, Samsung I9100 Galaxy S II?
Sustineti cu argumente!

Răspuns Câştigător
| DeDoiBani a răspuns:

Eu zic ca Samsung Galaxy S II pentru ca:
1.Este forte subtire avand o grosime de 8.5 mm mult mai subtire decat iphone sau HTC
2.Are 4.3 inch fata de iphone care are 3.5 inch
3.Pe iphone poti sa transmiti prin bluetooth numai de la iphone la iphone
4.Samsung Galaxy S II are 1 GB RAM iar iphone 4s 512 MB RAM
5.Camera la iphone din fata este VGA pe cand Samsung-ul o are de 2 MPX (camera secundara)
6.Samsung-ul are o baterie de 1650 mAh pe cand iphone o are de 1432 mAh
7.Samsung-ul are un procesor dual-core de 1.2 GHz pe cand iphone il are dual-core de 1 GHz
Sper sa iti fiu de folos.Eu ti-am dat un exemplu decizia e a ta.Multa bafta. big grin

| JusTPauL explică (pentru DeDoiBani):

Corect S II e cel mai bun dintre cele 3, dar ai comparat mai mult S II cu iphone 4s, daca e asa HTC are la fel sau mai mare ca galaxt, processorul, bateria si eran la fel, dar tot S II ramane cel mai bun.
Mersi de ajutor happy

1 răspuns: