| niculescuanemona495 a întrebat:

Care este diferenta dintre 3G si WI-FI.(Adica eu am un wireless in casa si vreau sa-mi iau un telefon pe care sa se conecteze la wireless si nu stiu ce imi trebuie 3G sau WI-FI...) Si daca puteti sa-mi spuneti si un telefon care sa fie pana in 800lei si sa aiba si camera buna si sist de operare android...

Răspuns Câştigător
| bushyalex a răspuns:

Wi-fi iti trebuie. diferenta este ca wireless-ul este mai rapid si consuma putina baterie fata de 3G, si pe langa e si gratis.nu-ti trebuie MB.
Samsung galaxy ace
Samsung galaxy s1(mai scump).
uitate si u ..eu iti recomand Samsunghappy