| samysamy a întrebat:

As vrea un telefon cu sist. de operare ANDROID (2.3.6 preferabil) si pana la un pret de 450-500 ron. Va multumesc mult anticipat :X

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca nu creis a fie amre, fa un efort pana la Sony xperia mini(varianta cu cpu de 1 ghz, 512 mb ram), si cu android 4.0

| iulianr a răspuns:

Uite aici cateva: http://www.emag.ro/......t-priceasc

| AaNdYy a răspuns:

Http://www.emag.ro/......E77ZDBBBM/ foarte bun:d pentru pretul asta... daca vroiai unul mai bun trebuie buget pana in 2000 lei :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy Mini 1 happy. E cel mai bun la pretul acela. smug. Eu am, si sunt foarte multumit de el.

| BaloPaloworld a răspuns:

HuaweiSonic este un telefon foarte bun.Iti spun din propria experienta. happy

| alexandru2209 a răspuns:

Pai ai putea sa iti cumperi Samsung galaxy y la acesti bani dar eu ti-as recomanda Samsung galxy ace plus care costa 900 lee cu banii astia l-ai putea cumpara la un abonament ieftin. funda