| AddeElena a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti un telefon samdung duos cu camera mare system de operare android si pret sub 1000 lei? Dau funda laughing)))

Răspuns Câştigător
| iInfinityDarkness a răspuns:

Dual sim, camera mare, sistem de operare android si sa fie si sub 1000 lei? Hai sa fim realisti...asa ceva nu prea o sa gasesti :] ti-as re comanda SAMSUNG Smartphone i9105P GALAXY S2 Plus http://www.azerty.ro/......-blue-gray
Cu toate ca este 1.169, 00 RON este un telefon de exceptie, dupa parerea mea.Numai bine...

1 răspuns:
| luizabucura a răspuns:

Samsung Galaxy S Duos