| jack35 a întrebat:

Care este diferenta dintre un iPhone. 6 original si o clona

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai bine intrebari care e asemanarea ca este doar una, aspectul si atat

| OnuOnulică a răspuns:

Specificatiile! laughing
O clona de iPhone arata ca originalul dar are piese de telfoane de 50-80 de lei...

| Jipa95 a răspuns:

Clona doar arata ca si aspect ca originalul, atat!

| johnnny123 a răspuns:

Este aceeasi cu diferenta dintre melodia "The Show Must Go On" cantata de Queen si melodia "The Show Must Go On" cantata de mine sub dus.

| MskDesign a răspuns:

Vazand toate raspunsurile date, cred ca te-ai dumerit.Ce pot eu adauga, ca aceste clone in afara de aspect, nu au nimic bun.Vei avea probleme cu playstore, camera bateria si multe altele.