| Niculae_Raluca_1998 a întrebat:

Care este diferenţa între un Iphone neverlocked şi unul cu gevery sim? Vreau explicaţia mai pentru omul de rând, de ce unul şi nu altul... Pentru că este mare diferenţă la preţ între unul neverlocked şi unul cu gevery sim (de sute de lei). Se merită să dau atâţia bani pe neverlocked, sau şi gevery sim este la fel?

1 răspuns:
| helpmoi a răspuns:

Neverlocked inseamna ca functioneaza pe orice retea, iar gevery sim ca functioneaza doar pe una. (sunt codate)