| Oliwer123 a întrebat:

Care este mai bun dintre Samsung Galaxy s7 edge si Iphone 7? (MA REFER LA CAMERA) Dar si la celrlalte componente dar camera ma intereseaza mai mult.

5 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Iphone 7 la orice oră din zi şi din noapte.
Îmi place la Iphone 7 că are o funcţie de detectare a corpului, şi face pozele alea şmechere în care corpul e foarte clar şi restul peisajului e puţin în ceaţă. Şi camera de pe faţă e foarte bună şi scoate poze foarte clare.
Apoi, alte plusuri ale Iphone-ului:
-merge mult mai uşor, nu se blochează,
-aplicaţiile din app store sunt cu toate testate şi funcţionabile, adică nu e ca pe google play unde sunt un milion de aplicaţii de acelaşi fel şi niciuna nu merge calumea,
-rezistă mult în timp (eu încă folosesc un Iphone 4s şi merge impecabil, şi chiar şi la momentul de faţă îl pot vinde uşor cu 6-7 milioane)
-sunt construite din materiale de calitate, şi, de ce nu, arată mult mai bine ca orice Samsung.

| Alle23 a răspuns:

Pt poze, Iphone 7 mereu va fi la putere. In rest, Samsung. Parerea mea happy

| RaulPeNet2003 a răspuns:

Ba mi se pare o prostie sa iei un telefon numa pentru camera
mai bine i-ati naiba o camera

| SergiuMT a răspuns:

Depinde de ceea ce iti place si tie! Si ce stil preferi! Ca si componente Samsung Galaxy s7 edge este mai bun ca IPhone 7, dar totul conteaza de tine, dupa cativa ani de folosit IPhone m-am saturat de bug-urile si greuceniile de conectat la calculator si porcariile astea de pe IPhone. Pe Samsung este mult mai simplu. In schimb IPhone are un sistem de operare mai securizat.

| RoxieRuxandra a răspuns:

Samsung Galaxy s7 Edge