| nanson a întrebat:

Iphone 6s sau Samsung galaxy s7 edge in 2018?

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Samsung galaxy S7 edge!
iPhone 6 este mult prea scump, desii are acelasi functii ca si Samsungul, care-i la un pret rezonabil.

| Adry05 a răspuns:

S7

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Dar nu recomand Edge totusi, fiind ecranul asa e dificil sa-l pui husa si se zgaraie foarte usor.

| gelu1970 a răspuns:

Scrie in Google: "Mărci de telefoane 2018"
Poate reușești să îți dai seama ca există și altceva mai bun și mai eficient decât Samsung și Apple, modele descatalogate.

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. iPhone 6s este cam vechi. In schimb, iti recomand un S7 Edge, deoarece este mai bun la camera, mai rapid in browser, jocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S7. 6s e doar un moft

| JusTPauL a răspuns:

8+ sh daca nu vrei sa dai 800e pe unu nou.

| Arthiom a răspuns:

Samsung galaxy s7 edge fara discutii.

| LexTerOp a răspuns:

S7.

| PrisonBreak112 a răspuns:

Samsung Galaxy S7 Edge.E de rahat iphone

| Alex07892 a răspuns:

S7 am si eu iphone dar nu merita bani la ce functii are, s7 edge e si mai ieftin si face mult mai multe decat iphone.

| Bărbosuu a răspuns:

Iphone 6s deoarece nu are lag bateria e ok camera la fel iar s7 cum trece timpul ii va aparea lag si bateria va tine tot mai putin succes

| Arthiom a răspuns (pentru Bărbosuu):

"cum trece timpul ii va aparea lag si bateria va tine tot mai putin"

Hai serios. Lag? Jucam cs go si nu stiu eu? Afla ca 6s e mult mai predispus sa dea freeze-uri sau sa-ti mearga in suturi de la o vreme, si sta mult mai prost la capitolul baterie decat Samsung s7.

| Bărbosuu a răspuns (pentru Arthiom):

Domnul cs in primul rand nu ai nici o treaba cu telefoanele in al doilea rand ios va fi mereu mai bun ca Android sin orice punct de vedere

| Arthiom a răspuns (pentru Bărbosuu):

De unde stii tu ca eu nu am nici o treaba cu telefoanele? Vreau argumente, solide, nu vrajeli agramate.

Demonstreaza ca ios va fi mereu mai bun ca Android din orice punct de vedere? Descrie amanuntit. N-am chef de argumente gen "asa zic eu/asa stiu eu/asa zic prietenii".

| Abi96 a răspuns:

Îți recomand IPhone, singurul dezavantaj e ca nu poți descarcă muzica fara contra cost

| Horiamaestrujedi a răspuns:

Nici unul

| Gabriel_Alex_1984 a răspuns:

IPhone