| LoLMon a întrebat:

Care?
http://www.emag.ro/compare/454
Nu va uitati la pret, care e mai buna? Si de ce?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cea cu plus e mai puternica la memorie si la procesor. Procesorul este cu 50% mai puternic si memoria este dubla. Sta mai prost la sunet avand mono, sistemul de operare este mai bun dar nu are nu are 3G trebuind sa cumperi modem USB, are o seama de facilitati in minus. Acuma depinde ce vrei. Eu asi inclina spre cea mai scumpa. Are procesorul mai slab dar are o gramada de facilitati in plus, camere web mai bune si sunetul mai bun pentru muzica si filme. Daca o vrei numai pentru jocuri ia-o pe cea cu plus dar n-o sa ai internet de la DIGI si nici sunet stereo.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din pacate nu putem vedea acea comparatie. Cand vrei asta trebuie sa dai link-ul fiecarui produs in parte. Revin-o cu link-urile.

| Salontanul a răspuns (pentru LoLMon):

Cea cu plus e mai puternica la memorie si la procesor. Procesorul este cu 50% mai puternic si memoria este dubla. Sta mai prost la sunet avand mono, sistemul de operare este mai bun dar nu are nu are 3G trebuind sa cumperi modem USB, are o seama de facilitati in minus. Acuma depinde ce vrei. Eu asi inclina spre cea mai scumpa. Are procesorul mai slab dar are o gramada de facilitati in plus, camere web mai bune si sunetul mai bun pentru muzica si filme. Daca o vrei numai pentru jocuri ia-o pe cea cu plus dar n-o sa ai internet de la DIGI si nici sunet stereo.