| hp8510p a întrebat:

Care-i faza cu vanzarea unui smartphone cu flappy bird pe el? Sa zicem ca un telefon valoreaza 300 de lei si daca are flappy bird pe el mai adaug 100 de lei la pret cand vreau sa-l vand? Mereu vad anunturi de genul asta si ma apuca rasul la cati*** sunt pe lumea asta. Poti sa faci rost de joc in doar 2 minute de pe net(site-uri cu aplicatii)si pe un telefon Samsung iai si versiunea oficiala a jocului...

3 răspunsuri:
| Allinn a răspuns:

Versiunea oficiala ( originala ) a fost retrasa de pe Magazin Play. Toate cele care se afla acum cu acest nume, sunt fake-uri. Deci, daca ai Flappy Bird pe telefon acesta valoreaza mai mult.

| hp8510p explică (pentru Allinn):

Stiu despre ce fake-uri vorbesti.Nu sunt prostiile alea de jocuri nereusite care incearca sa copieze originalul, eu zic de versiunea originala...Sa-ti zic un mic secret(de pe Samsung Apps nu a fost retrasa versiunea oficiala). Adineauri am dat un search pe google si am gasit multe site-uri cu aplicatii in care toate aveau jocul

| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns:

Merge si pe Nokia big grin Daca caut in ovistore gasesti flappy bird, fish, wings. big grin. Toate nokiaurile fara lumia