| Lena1512 a întrebat:

Vand Samsung Galaxy S2 utilizat cu Flappy bird pe el, pret 400 euro.

11 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

400 lei=16 milioane, mai bine imi iau un S4 reambalat si i-au FlappyBird de pe net.

| JohnnyBi a răspuns (pentru vRemi):

400 lei = 4 milioane. nu de alta dar 400 euro sunt 18 milioane. si mai bine de banii aia "i-ei" o carte de gramatica

| george232323 a răspuns:

Cate puncte la Flappy :? laughing)

| Rauldenis a răspuns:

Glumesti? cine crezi ca iti da atata pentru un telefon second hand cu un amarat de joc pe care il iei gratis de pe google, daca vrei jocul scrii Download Flappy birds APK si gasesti jocul + ca merge pe orice telefon.

| JohnnyBi a răspuns (pentru Rauldenis):

Pe ebay s-a vandut un iphone cu 100000 dolari. mare e poarta Raiului si nebunii sar gardul...

| DAnc3 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Aratami tu cine a dat 100000 de dolari in momentul asta. Daca tu crezi asta te incluzi in gradina Domnului.

| JohnnyBi a răspuns (pentru DAnc3):

Cauta pe google. e isterie generala de pe 8 februarie cand a fost scos jocul de pe appstore sau google play. am dat si eu search la "what is with flappy bird and phones?" si am cautat...

| DAnc3 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Da-l naibii cai faci jailbreak, descarci apk si gata.

| JohnnyBi a răspuns (pentru DAnc3):

Mai...asta este lumea...dau X sute euro pentru scor de 10 la un joc pe telefon.

| Rauldenis a răspuns (pentru JohnnyBi):

Daca le place sa arunce banii pe orice rahat happy

| KulcsarT a răspuns:

Glumesti? 400 euro?