| Ionutzu21 a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine cu un cod de siguranta la tastatura la un Nokia asa 201 Imei 352829054198680! Urgent va rog ca stau cu telu de 3 sapt si nu pot face nimic. Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut Ionutz
Nu cred ca noi o sa te ajutam prea mult
mai bine te duci la cineva care se pricepe.
Bafta!

| Ionutzu21 explică (pentru OnuOnulică):

Am fost la un service si mi-a spus ca am de asteptat 3 zile pentru a-mi genera un cod de siguranta si eu nu pot astepta atat ca acesta e telefonul meu de munca si am numere importante pe el! Daca mi-ai putea recomanda pe cineva care stie sa deblocheze telefonul meu cu imei te rog sa ma anunti! Mersi.