| LittleLuciane a întrebat:

Care sunt cele mai bune marci de telefoane?

Răspuns Câştigător
| rooooxxx a răspuns:

Cele mai bune zic eu ca sunt : Nokia si LGI si Samsung sunt ok dar au meniul complicat. Fundita?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gama Nokia, prin excelență!
Pa, pa.

| Seby90 a răspuns:

Cele mai bune? Pai nu exista asa ceva, toate sunt bune. Este dupa preferinte. Bineinteles, vor exista fanboys care vor spune ca x sau y e mai bun. Practic, uita-te in jur, si vezi ce ti se potriveste mai bine. Personal am fost usor impresionat de linia HTC, recent intrata, dar androidul este un monstru in ceea ce priveste resurse asa ca. va trebui practic sa iti iei top end ca sa se miste asa cum vrei. Pe de alta parte imi place foarte mult RIM (sistemul de operare al BlackBerry), cat si telefoanele in sine.

Dispretuiesc tot ce tine de APPLE.

| AleexNC a răspuns:

Dupa parerea mea Samsung este cel mai bun.winking

Răspuns utilizator avertizat
| user5493 a răspuns:

Dupa parerea mea, Samsung, si mai ales Samsung s1, s2, s3 si s4.pe locu 2 este Htc.

| zHeArTz a răspuns:

Sagem si Alcatel

| LauraEU a răspuns:

Apple si Samsung happy

| ɴιcoleтα a răspuns:

Nokia, Samsung, Sony Ericsson, LG, Apple, BlackBerry

| madapufi21 a răspuns:

Cred ca NOKIA. Eu am unul si l-am scapat jos de nu stiu cate ori, dar e inca intreg, adica merge.

| oEbru a răspuns:

Ştiu că e naşpa ce zic, dar Nokia e cea mai bună firmă.

| Raresda a răspuns:

Samsung si Apple

| Magda_Axinte_1996 a răspuns:

Nokia sunt cele mai bune, poti sa le scapi de 100 de ori si nu au nimic..eu am Nokia 200 Asha si e foarte bun