| Dollicious a întrebat:

Care telefon ar fi mai bun? Samsung galaxy fame sau Nokia lumia 610? nu mă pot hotărî big grin

Răspuns Câştigător
| ovdiuc a răspuns:

Iti spun sincer pentru ca le-am avut pe amandoua.lumia e mult mai bun

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl iei pe cel de care ai nevoie, în funcție de necesitățile tale.
Pa, pa.

| StefaniaM a răspuns:

Ia-l pe Samsung Galaxy Fame, ca are Android Jelly Bean 4.1.2 si Java, si pare a fi mai simpatic decat Nokia-ul

| GEEK a răspuns:

Hei.happy

După părerea mea, Nokia Lumia 610 este mai bun.happy

Bye, bye. happy

| MadalinNedelcu a răspuns:

Iti recomand Galaxy Fame datorita sistemului de operare 4.1.2 Jelly Bean si procesorului de 1Ghz.

| ScumpikaTha a răspuns:

Amandoua sunt bune. Dupa cum multi au zis, Samsungul are Android mai mare, in schimb Lumia are unele functii mai bune (nu stiu exact). Acum depinde de ce criterii te intereseaza.

| Deea4Deeutza a răspuns:

Nokia lumia 610 ( parerea mea)