| miha90z a întrebat:

Care telefon, dintre LG Optimus Black P970 si Samsung I9070 Galaxy S Advance, este mai bun?

3 răspunsuri:
| Archdaemon a răspuns:

Bineinteles ca Samsung Galaxy S Advance este mai bun, Master2233 deja a spus tot, si in plus SAMSUNG>LG

| Remus13 a răspuns:

Samsung I9070 Galaxy S este mai bun pentru ca un coleg din scoala il are si este multumit de el pentru ca se misca bine aplicatiile, internetul, touch-ul si aparatul foto este super marfa si grafica jocurilor pe Samsung I9070 Galaxy S este superba.

| Master2233 a răspuns:

Dupa parerea mea Galaxy S Advance e mai bun. uite si un link unde sa vezi avantajele http://compare-cellphone.com/......-S-Advance FUNDA? :D