| IrimiaDelia50 a întrebat:

Care telefon este mai bun? Iphone 4s sau Samsung galaxy s3? Care tableta este mia buna? Ipad mini sau Samsung galaxy tab 3 mini?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ambele de la Samsung, si telefonul, si tableta. Trebuie sa fi un pic ticnit sa dai atatia bani pe un produs Apple. Sunt bune si cele de la Apple, dar singurul dezavantaj major, este pretul.

Bft!

| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Samsung.Intotdeauna Samsung big grin Sau cel putin asa stiu eu happy

| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, ambele au si avantaje si dezavantaje. Iphone-ul are aplicatii ce trebuie cumparate dar garanteaza calitate pe cand in Magazinul play de la Android poate incarca oricine aplicatii. Dar eu zis sa alegi Galaxy s3 si galaxy tab 3 mini.

| TabStore a răspuns:

Eu as opta pentru produsele Samsung, sunt mai bine din punct de vedere tehnic si mai practice. Aplicatii si jocuri android gasesti fara numar pe internet.