| deeadeea_1643 a întrebat:

Care telefon este mai bun : iPhone 5S sau Samsung Gallaxy S4? Si de ce?...

Răspuns Câştigător
| Mimi2421 a răspuns:

IPhone 5S este mai bun pentru că poate scana amprenta și asta iti ofera siguranta ca nimeni nu va putea sa iti deblocheze telefonul cu excepția ta.Dar dacă vrei să iti cumperi un telefon bun eu spun sa ai răbdare inca o luna pentru ca in februarie apare Samsung galaxy S5, care va scana irisul si va avea camera de 16 mega pixeli, in plus va avea si un design deosebit. Deocamdată nu se știe mai mult despre Samsung galaxy S5 decât ce am spus mai sus și ca va fi mult mai bun decat orice iPhone.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Http://versus.com/es/samsung-galaxy-s4-64gb-vs-apple-iphone-5-64gb

in comparatii cu varianta 5s tot Samsung iese castigator. tu cumpara cel ce ti-l doresti mai mult. ambele sunt excelente in functionare.

| D3letrix a răspuns:

S4.Chiar il am si sunt foarte multumit de el are si niste chestii interesante si multe in plus fata de iphone.Plus ca poate ai citit si tu pe internet, iphone 5 este la capitolul dezamagiri in 2013.

| denis123t a răspuns:

Dupa mine galaxy s4 e mai bun, pentru ca iphon-urile sunt foarte foatrte sensibile, spun asta din experienta pentru ca am avut si eu iphone 5 si mi-a cazut din buzunar, s-a facut cioburi.